Збірна Острожчини з футболу виборола бронзові медалі

04 Жовтня 2019, 10:39
4168

Збірна команда Острозької та Оженинською дитячо-юнацьких спортивних шкіл завоювала нагороди у турнірі з футболу.

Відкриту першість міста Нетішина серед юнаків 2007 р. народження розіграли в місті енергетиків наприкінці вересня. Зазначений турнір сягнув не просто міжобласного, а всеукраїнського рівня. Збірна команда ДЮСШ Острожчини у груповому етапі здолала представників Вінниці, Смиги й Березного, але поступилася нетішинцям, господарям поля.

Вийшовши з другого місця в групі, у боротьбі за медалі наші футболісти зустрілися в запеклому протистоянні з командою Старокостянтинова. Фортуна була на боці представників Острожчини – 2:0. У підсумку наша команда посіла третє місце.

Не залишилися футболісти Острожчини й без індивідуальних нагород. Кращим воротарем турніру визнали Олега Пахаря, а Денис Ковальчук здобув звання кращого захисника.

1
Кращий воротар Олег Пахарь

Нагороду отримує Денис Ковальчук

Готували команду до змагань тренери Валентин Стрілець, Микола Кулінець та Андрій Фесенко.

Вітаємо команду та наставників і зичимо подальших перемог.